Kodanikuühiskonna konverentsid

Üle aasta, 26. novembri kodanikupäeva kandis toimunud konverentsid olid Eesti kodanikuühiskonna alase mõtte eestvedamise kantse. 2013. aastast korraldame selle asemel Arvamusfestivali.

 

Viimane konverents vanal moel toimus 2011. aasta, mis oli Euroopa vabatahtliku tegevuse aasta, esmakordselt toimub kodanikuühiskonna nädal ja nii on ka saabuv konverents kõigest sellest mõjutatud ja toimub tavapärase novembri asemel kevadel.

Tavapärase ühepäevase konverentsi asemel on seekord terve nädal pühendatud kodanikuühiskonnale, headele kodanikele ja nende tegemistele. 11.-17. aprillil Tartus. Nädala uhke avalöök toimus 11. aprillil EMSLi ja Domus Dorpatensise poolt korraldatava ühiskonverentsiga, mis vaatas kodanikuühiskonna arengule läbi kahekümne aasta.

Vaata pilte:


Kindlasti tuleb meeles pidada, et ka mai alguses on tublidel kodanikeühendustel võimalik osaleda enneolematutes ettevõtmistes. Üheks selliseks on Euroopa vabatahtliku tegevuse aasta ringreis 2.-7.mail ja selle raamesse jääb Tallinnas toimuv rahvusvaheline konverents, mida korraldavad Euroopa Vabatahtlike Keskuse (www.cev.be) ja Vabatahtliku tegevuse arenduskeskus  (www.vabatahtlikud.ee) EMSLi kaasabil.

Vaata varasemaid konverentse ja seminare: